На главную страницу вебсайта компании AMICOTUBE
Партнеры компании AMICOTUBE

НАШИ КОНТАКТЫ (адрес, почта, телефон)
 
Одно из предприятий АМИКОТЮБ

ВОПРОСЫ и ОТВЕТЫ

На этой странице будут размещаться ответы сотрудников компании на типичные вопросы о продуктах "АМИКОТЮБ-УКРАИНА"

 

 

 

Міжнародна група компаній АМІКОТЮБ більше 20 рок ів залишається лідером у впровадженні інноваційних технологій у будівництві.
У 2006 році, компанія АМІКОТЮБ-УКРАЇНА почала працювати й в Україні.
Щоб розповісти читачам, що саме собою являє новий продукт та нова технологія, ми зустрілися з директором компанії Воловичем Борисом Львовичем.

- Шановний Борисе Львовичу, розкажіть будь ласка читачам, що саме нового, пропонує Ваша компанія увазі будівельників України...

Розповідати про діяльність нашого холдингу можна досить довго, тому я хочу коротко розповісти про продукт якій буде ціквий для забудовників - це унікальна опалубку одноразового використання для колон, фундаментів, опор, буроін’єкційних свай АМІКОТЮБ.
Опалубка призначається для надання конструкціям проектних форм, заданих розмірів та положення, у промисловому й цивільному будівництві з використанням каркасно-монолітної технології будівництва, буроін’єкційних свай, точкового фундаменту.

- Шановний Борисе Львовичу, розкажіть будь ласка читачам, де саме, задля чого використовується опалубку Вашої компанії...

У будівництві досить часто виникає потреба досягти певного результату застосовуючи систему несучих колон.
Вони забезпечують максимально вільний корисний простір, естетичний вигляд та втілення дизайнерських рішень у будівництві будь то котеджу, житлового будинку , або будь-якої споруди комерційного призначення. Застосування нашого продукту, надає можливість замовнику легко, швидко та недорого побудувати:
- будинок з несучими колонами - починаючи від периметру й до застосування у середині будівлі, несучі колони навколо басейну, всередині майстерні, вітальні й таке інше,
- балкони, навіси та інше перед входом у будинок (колони що підтримують),
- систему несучих колон при будівництві й реконструкції складів, ангарів, виробничих приміщень, автозаправних комплексів, та інших будівель комерційного призначення,
- крапкові фундаменти для різноманітних споруд, фундаменти для огорожі, фундаменти спортивних споруд й снарядів, фундаменти для стовпів та ще багато іншого.
Опалубка для круглих колон АМІКОТЮБ є виробом одноразового використання, має малу вагу, невисок ціну, дуже просто встановлюється та демонтується - тому для її використання не потрібно спеціальних знань, навиків, не потрібно спеціального інструменту, вантажопідйомних механізмів.

- Шановний пане Борисе, Ви кажете що технологія застосування опалубку колон АМІКОТЮБ дуже проста.
А як саме все це відбувається?

Все дійсно дуже просто:

Для того щоб влаштувати наприклад крапковий фундамент, найкраще застосувати буроін’єкційну технологію.

 1. необхідно пробурити отвір на проектну глибину.
 2. в отвір вставити арматуру решітку .
 3. запустивши арматуру в середину, вставити опалубку AMICOTUBE в отвір так щоб над поверхнею землі виступав край опалубку, приблизно на 5-30 сантиметрів.
 4. залити в отвір бетонну суміш. П’яте –мінімум через 3 доби можна зрізати виступаючу частину опалубку звичайним ножем, але можна й залишити її на палі.

Для того щоб зробити колону, потрібно зробити наступні крок .

 • зробити арматурний каркас, прив’язавши ( або приваривши) його до арматури випущеної з фундаменту.
 • закріпити на арматурний каркас пластикові або будь як і інші центратори й надіти опалубку.
 • зафіксувати низ опалубку дерев’яним вінцем з брусу, задля запобігання зміщення по горизонтальній площині.
 • або спеціальними розтяжками, або за допомогою дерев’яних брусів виставити по рівню й закріпити верхню частину опалубку (на висоті приблизно 1,5 – 2 метри), задля запобігання зміщення по вертикальній площині.
 • залити у опалубку бетонну суміш, обов’язково ущільнюючи її вібратором задля запобігання появлення пустот й раковин у колоні.
 • мінімум через три доби розрізати опалубку звичайним ножем (тримаючи лезо до опалубку під кутом приблизно 45 градусів) зверху до низу.Після чого опалубку можна просто зняти.
НайAMICOTUBE аще, коли є можливість опалубку залишити на колоні, навіть розрізану, на 28 діб (саме стільAMICOTUBE потрібно бетону для отримання проектної міцності), бо вона є захистом для бетону від пересихання і розтрісAMICOTUBE вання у жарAMICOTUBE погоду.

- Шановний пане Борисе, скажіть будь ласка , як і споживацькі характеристики опалубку АМІКОТЮБ?
Які переваги Вашої опалубку, у порівнянні з традиційними системами?

Звичайно, при будівництві опорних несучих колон потрібна спеціальна опалубку багаторазового використання, або сталеві або азбестоцементні труби в якості опалубку, як і залишаються на готовій колоні. Що в подальшому додає зайвого клопоту по підтриманню зовнішнього вигляду, потребує додаткових антикорозійних заходів.

На відміну від традиційних систем АМІКОТЮБ має наступні переваги:

 1. це висок швидкіість будівництва завдяки застосуванню потрібної кількості опалубки АМІКОТЮБ одночасно, у порівнянні з застосуванням традиційних систем опалубку вона повністю готова для використання.
 2. завдяки АМІКОТЮБ, є можливість відмовитись від застосування вантажопідйомних механізмів, бо середня вага нашої опалубку довжиною 3-4 метри, складає 10-12 кг.
 3. легко встановлюється й демонтується однією людиною, монтаж й демонтаж займає не більше 10 хвилин, опалубку нема потреби змащувати спеціальними засобами, для відлипання опалубку від бетону.
 4. дозволяє проводити бетонування як ковшем так й застосуванням бетононасосу, дозволяє ущільнювати бетонну суміш вібратором.
 5. АМІКОТЮБ забезпечує якісну поверхню готової колони, та якщо не знімати опалубку на протязі 28 діб, вона захищає колону від негативного впливу зовнішніх факторів, й дозволяє бетону “дозріти”.
 6. економічний ефект від застосування опалубку АМІКОТЮБ складається з зменшення витрат на оплату праці будівельників в одиницю часу, зниження загальних витрат завдяки зменшенню строк ів будівництва, витрат на застосування вантажопідйомних механізмів.

- Шановний пане Борисе, щиро дяAMICOTUBE ємо за представлену інформацію. Гадаємо вона буде не тільки ціквоаю але й корисною для наших читачів а також будівельників.

Будь ласка . Якщо виникне потреба, звертайтеся неодмінно. Ми завжди готові допомогти порадою або ділом.

- Пане Борисе, ска жіть будь ласка , де можна отримати більше інформації о Вашій компанії й продукції?

З задоволенням запрошую відвідати офіс компанії АМІКОТЮБ усіх зацікавлених людей, а також відвідати сайт: www. AMICOTUBE.com.ua

У роздріб опалубку АМІКОТЮБ можна придбати у партнерів компанії:
в мережі будівельних гіпермаркетів "ЕПІЦЕНТР";
в мережі будівельних складів-магазинів "АНЖІО"


За для подальшого знайомства та більшого розуміння де й як застосовується опалубку колон АМІКОТЮБ, ми зустрілися з будівельником компанії „МАКСІМУС” Володимиром.

- Шановний Володимире, розка жіть будь ласка читачам, як Ви познайомилася з новою технологією опалубку АМІКОТЮБ...

Доброго дня шановним добродіям. Наша компанія є великою й потужною будівельною компанією. Нами було побудовано величезна кількість різноманітних споруд, житлових комплексів, будівель комерційного призначення – по усій Україні.
Зараз ми у Києві ведемо разом з компанією „Єврокон” будівництво великого сучасного житлового комплексу „Дніпровська пристань”
При будівництві цього об’єкту, у нас виникла потреба досягти певного результату застосовуючи систему несучих колон. Вони забезпечують максимально вільний корисний простір, естетичний вигляд та втілення дизайнерських рішень у будівництві.
Для досягнення цього результату нам було потрібно застосувати опалубку для круглих колон. Нами було розглянуто декілька варіантів існуючих на Українському ринку систем. Одним з них була й технологія АМІКОТЮБ.
Нами було прийнято рішення випробовувати опалубку АМІКОТЮБ безпосередньо на будівельному майданчику . Компанія „АМІКОТЮБ-УКРАЇНА” пішла нам на зустріч – поставили нам саму опалубку та провели шефмонтаж.
Скажу відверто, у дуже багатьох технологія АМІКОТЮБ визвала скепсис – багато кого хвилювало питання міцності опалубку.
Але ось настав час для монтажу та заливання колони бетоном. Усіх вразила швидкіість монтажу опалубки, яку постачає компанія „АМІКОТЮБ-УКРАЇНА”.
Враховуючи, що монтаж відбувся у самий перший раз, це був дійсно приголомшливий результат. Як будіувельника мене вразило й те що опалубку має невелику вагу, та швидко монтується без застосування крану.
Далі відбувалася заливки важким бетоном. Усі хто знаходився на будмайданчику уважно дивилися й хвилювалися що з цього вийде. Хвилювалися усі окрім представників компанії "АМІКОТЮБ-УКРАЇНА". Їх впевненість давала надію й нам.
Опалубка пок зувала себе з найкращих боків – заливали бетон з захвату 0,8 кубометрів, з висоти 4,5 метри. Ущільнювали суміш як зазвичай, вібратором з середини. Нарешті верховий подав знак – опалубку повна, тобто робота зроблена.
Після заливки ми усі ще довго не розходилися, ділилися враженнями, розглядували опалубку з усіх бок ів яAMICOTUBE вона себе поводить. Врешті решт ми залишили будмайданчик , бо потрібно дати бетону затвердіти.
Кількадіб ми підходили до опалубку й все роздивлялися.. Все було гаразд. Ось нарешті настав час демонтувати опалубку АМІКОТЮБ й подивиться на саму колону, що з цього вийшло.
Як нам радили представники компанії "АМІКОТЮБ-УКРАЇНА" ми зробили вертикальний розріз вздовж усієї опалубку ножем для лінолеуму. Після чого вона легко знялася з бетону.
Поверхня колони виявилася блискучою! Причому блискучою у повному сенсі.
Поверхня нагадувала скляну . Результат перевершив наші сподівання.

Можу сказати, дійсно нова технологія АМІКОТЮБ, це дуже просто, швидко й гарно.
Працювати з такою опалубкою саме задоволення. Я думаю що у цієї технології дуже велике майбутнє.
Те що ми будемо працювати з опалубкою АМІКОТЮБ компанії "АМІКОТЮБ-УКРАЇНА" це я можу стверджувати.
Ще хочу порадити й іншим будівельникам звернути на неї увагу. Це дійсно гарна нова технологія, котра застосовується у всьому світі, й нарешті вона з’явилася й в Україні.


Если Вы не нашли на нашем сайте ответов на Ваши вопросы, то ...

Пишите  

Звоните  

Приезжайте   

НОВОСТИ

В 2014 году компания «АМИКОТЮБ-УКРАИНА» получила ряд патентов Украины на одноразовую картонную опалубку. На тематическую страницу

Инструкция в картинках типа "сделай сам" по бетонированию колонн с использованием одноразовой картонной опалубки AMICOTUBE
Новые наглядные инструкции в картинках типа "сделай сам", касающиеся бетонирования колонн с использованием нашей опалубки одноразового использования На тематическую страницу

ПОИСК

 
Shtirlits Design Studio
Наш адрес:
03067, г. Киев, ул. Малинская, 18
т. +38 (063) 233-85-79
т. +38 (073) 233-85-78
т. +38 (098) 332-83-38
т. +38 (066) 214-92-34